Тема: Sega Saturn
Показать сообщение отдельно
sasha613
Уровень: 71

Gold King
Gold King
Очки: 11,745
Очки: 11,745, Уровень: 71 Очки: 11,745, Уровень: 71 Очки: 11,745, Уровень: 71
305 to up lv
Опыт: 24% Опыт: 24% Опыт: 24%

Регистрация: 30.11.2012
Сообщений: 661
Поблагодарили: 5 раз(а)
Репутация: 10
sasha613 вне форума  
  05.01.2018, 17:51   #41 (permalink)
По умолчанию Re: Sega Saturn

Цитата:
Сообщение от donald Посмотреть сообщение
підтримую Blackcrow (я з ним не знайомий) і зовсім не здивований його коментарю. ця парочка sasha613 і Бамбула з м.Обухова (який відомий своїм туалетним папером) розвела такий же срач під моїм оголошенням з продажу/обміну Sega Dreamcast Pal. Бамбула запропропонував значно менші гроші ніж попередній форумчанин, також з формулюваннями типу "Пиппец логика ))))" в особистій переписці намагався мені щось довести, хоча мені це зовсім не було цікаво та й без жодних аргументів. на конкретику з моєї сторони відповіді не отримав, що очікувано від такої якості персонажу.
відповідь вийшла в коментарі від його сусіда, sasha613, який під моїм Пал комплектом почав писати про "Была бы" японська версія і занижувати ціну мого комплекту, те саме писав Бамбула в приваті. свій попередній коментар Бамбула видалив, натомість одразу підтримав демагогію сусіда тими ж тезами в новому коментарі)) для чого писати цей брєд стало зрозуміло пізніше, коли він свої японського регіону сега і нінтендо виставив на продаж, по ціні ідентичній до моєї і вищій)
словом вибачайте дорогі форумчани за багато тексту, але ці персонажі виставляють себе у світлі непорядних людей, справу з ними мати не рекомендую. особисто мені смішно спостерігати за їх нападками і думаю адекватні форумчани вже зробили висновки

В твоей теме было обсуждение твоего товара ! А тут ты залез поддерживать срачь , чувака который поливает грязью ,и не не каких фактов, смотри за кого впригаешься !